Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce a oprava objektu č. 6 (419) určeného k chovu drůbeže na detašovaném pracovišti zadavatele v Kolči


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Cílem zadávacího řízení je uzavření smlouvy o dílo, která upraví podmínky a požadavky na realizaci předmětu plnění, jehož součástí bude zajištění rekonstrukce a oprav budovy č. 6 (419) na detašovaném pracovišti zadavatele, a to za podmínek stanovených ve smlouvě o dílo a v Technických zprávách a v jejích přílohách (příloha č. 2 ZD). Předmětem veřejné zakázky je celková oprava a vnitřní úprava objektu za účelem opětovného využití pro chov zvířat (pro klecový chov drůbeže, tzv. rodičovský chov drůbeže GMO), a to pro laboratorní a vědecké účely. Dále v budově budou pomocné prostory, tj. skladové prostory, hlavní vstup s přípravnou krmiva a sociální zařízení. Samostatný vstup bude mít provozní prostor s dílnou, kde bude soustředěné technické zázemí objektu. V rámci rekonstrukce objektu by mělo dojít k zateplení obvodových stěn pomocí vnějšího kontaktního zateplení. Vyměněny budou veškeré otvorové prvky, povrchové úpravy, podlahy, příčky, střešní krytiny. Objekt bude opatřen novými hydroizolacemi a tepelnými izolacemi.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 15.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.