Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Most ev. č. 1251-1 přes potok v Zářičí u Ml. Vožice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je odstranění stávajícího mostu a výstavba nového mostu v souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci. Most se nachází na silnici III/1251 v Zářičí u Ml. Vožice – okres Tábor a spojuje obce Šebířov a Zářičí u M. Vožice. Nová mostní konstrukce nahradí nevyhovující konstrukci stávajícího mostu. Provede se výstavba nové mostní konstrukce se zvětšenou šířkou mostního otvoru pro zlepšení stávajících nevyhovujících odtokových poměrů. Konstrukce bude plošně založena. Parametry nové mostní konstrukce zlepší podmínky pro odvodnění vody z přilehlého území při dlouhodobých a přívalových srážkách. Stavba je členěna na následující objekty: SO 001 Demolice SO 110 DIO SO 201 Most.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 10.03.2021 (08:45)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.