Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0227 - Stavební opravy, SO č. 001 – laboratoř OHEO, OHEO nové, České Budějovice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Provedení výměny kanalizačního odpadního a dešťového svodu, vodovodního rozvodu, a s tím souvisejících bouracích a stavebních prací, výměna zařizovacích předmětů a vodovodních baterií, výměna 4 ks sprchových koutů (vanička + sprchové dveře). Výmalba 72 místností v celkovém rozsahu 3 560,195 m2, oprava podlah, výměna vstupních dveří do objektu. Oprava elektroinstalace včetně výměny 15 ks stávajících nouzových svítidel. Technické zhodnocení – viz Položkový rozpočet – demontáž dožilých germicidních UV lamp a zaslepení jejich rozvodů, potažení stěn sklovláknitým pletivem vtlačením do tmelu z důvodu četného výskytu prasklin po celé ploše stěn a dodávka a montáž ukončovacích rohových profilů pro obklady.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.