Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0110 - VÚ Brdy obec Velcí - Oprava oplocení


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je celková oprava oplocení kontejneru pro skladování vojenského materiálu. Při opravě oplocení se demontuje stávající pletivo včetně pletiva vstupní branky. S pletivem se demontuje ostnatý drát s držáky. Provede se úprava sloupků pro bavolety a úprava terénu v prostoru oplocení. Ze všech sloupků, vzpěr a vrátek se odstraní stávající nátěr a provede se jejich odrezivění. Očištěné konstrukce se natřou jedním základním syntetickým nátěrem a dvojnásobným vrchním emailem. Pro montáž nového oplocení a vypletení branky se použije pozinkované pletivo se zapleteným napínacím drátem. Doprostřed pletiva se napne napínací drát, ke kterému se pletivo přiháčkuje. Po montáži pletiva se osadí bavolety s napínacími dráty. Na bavolety se osadí drát žiletkový Concertino.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 06.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.