Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0110 - VÚ Brdy obec Velcí - Oprava omítek a elektroinstalace provozní budovy


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je celková oprava elektroinstalace části budovy a oprava omítek dotčených místností. Oprava elektroinstalace bude provedena podle projektové dokumentace zpracované projekční kanceláří INVENTA s.r.o., číslo zakázky 19007/INV. Po skončení elektromontážních prací bude zpracována a předána dokumentace skutečného provedení (2 výtisky v tištěné podobě, 1 x v elektronické podobě – pdf). Předána bude výchozí revizní zpráva ve 2 výtiscích. Při opravě omítek se část poškozených omítek otluče a opatří se omítkou novou. Z ostatních omítek se oškrabe malba, omítky se opraví a místnosti se celoplošně vyštukují. Při opravě omítek se demontují stávající plechová článková otopná tělesa. Po opravě omítek se osadí nová desková otopná tělesa RADIK KLASIK – R. Součástí opravy omítek je výměna zárubní v m.č. 2, 10 a 13, a výměna vnitřních dveří. Po opravě omítek se provede výmalba všech dotčených prostorů a celkový úklid. Po výmalbě se osadí hliníkové ochranné úhelníky.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.