Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Projektové práce pro IKEM


Kategorie

Projekty a studieStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZMR je kompletní zajištění generálního projektanta na provádění projekční činnosti pro zpracování projektových dokumentací pro provádění rekonstrukcí, modernizací a stavebních úprav jednotlivých klinik, vč. provozních technicko - administrativních prostor v různých stupních řízení, výkon inženýrské činnosti prováděné na základě pověření a plné moci, zpracování položkového rozpočtu, včetně jeho ocenění, technická pomoc a součinnost projektanta při výběrovém řízení na realizaci stavby, výkon autorského dozoru projektanta na realizovaných stavbách, spolupráce po dokončení stavby a ostatních souvisejících činností dle požadavků zadavatele. Součástí předmětu plnění není: Provádění technického dozoru, provádění koordinátora BOZP, zajištění kolaudace stavby. Blíže v zadávací dokumentaci. Prohlídka místa plnění je 17. 9. 2020 od 10:00 hodin.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.09.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.