Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba čekárenských přístřešků vč. osvětlení a demolice zděných čekáren na zastávkách Padařov, Vrcovice (trať Tábor - Písek)


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla je zpracování dokumentace pro společné povolení stavby (DUSP) investiční akce „Výstavba čekárenských přístřešků vč. osvětlení a demolice zděných čekáren na zastávkách Padařov, Vrcovice (trať Tábor - Písek)“, v rozsahu vyhlášky č. 146/2008 Sb., O rozsahu a obsahu projektové dokumentace dopravních staveb, v platném znění. DUSP bude zpracována dle požadavků zákona 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu a Vyhlášky č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb v platném znění a zároveň podle směrnice GŘ 11/2006 o dokumentaci pro přípravu staveb na železničních drahách celostátních a regionálních v platném znění. Součástí dokumentace bude vypracování hodnocení ekonomické efektivnosti, činnost koordinátora BOZP v přípravě a výkon autorského dozoru při realizaci stavby.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.