Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

OS Praha 1 – kancelářské potřeby 2021_náhradní plnění


Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  Kancelář

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je nákup/dodávka kancelářských potřeb. Předmět plnění veřejné zakázky je detailně vymezen v Rámcové dohodě (dále jen „Dohoda“) a v příloze č. 1 návrhu Dohody, která tvoří přílohu č. 1 této ZD. Doba plnění: na 12 měsíců ode dne nabytí účinnosti Dohody, nebo do vyčerpání finančního limitu uvedeného v čl. 4 Dohody, která tvoří Přílohu č. 1 této ZD. Místo plnění: sídlo zadavatele na adrese Obvodní soud pro Prahu 1, Ovocný trh 587/14, 112 94 Praha 1 – vjezd do dvora z Celetné 36, Praha 1. Rozměry pro vjezd do dvora tvoří Přílohu č. 2 této Dohody. Termíny dodání předmětu plnění na základě jednotlivých/konkrétních objednávek jsou stanoveny v návrhu Dohody v čl. 3 odst. 7, která tvoří přílohu č. 1 této ZD.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.