Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava silnice III/1947 Mokrá


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem projektu je modernizace silnice o opravu silnice III/1947 v rozsahu silničního staničení km 3,105 – km 4,100. Komunikace má západní až severozápadní orientaci ve směru od vjezdu do areálu kamenolomu ve směru na obec Štoutov, na jejímž konci opravovaný úsek končí. V silničním staničení km 3,300 se nachází most ev. č. 1947-1. Převážná část úseku se nachází v extravilánu. Od projektového st. km 0,79257 do konce úseku je silnice vedena v intravilánu obce Štoutov Jedná se o obousměrnou komunikaci se dvěma jízdními pruhy. Šířka vozovky je dle provedeného zaměření v rozmezí 4,7 m – 6 m s nezpevněnou krajnicí v průměrné šířce 0,6 m. Silnice je odvodněna do odvodňovacích rigolů a na svah tělesa komunikace.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.