Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oprava mostu M1 v areálu ZOO Dvůr Králové II.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Stavební úpravy mostního objektu nacházejícího se v nezastavěném území na okruhu safari mezi výběhem buvolů a lvů v areálu ZOO Dvůr Králové a.s. na pozemcích p.č. 4885, 4047, 1710, 1708/3, 4043/6, v katastrálním území a obci Dvůr Králové nad Labem, okres Trutnov.
Stavební práce zahrnují výměnu stávajícího mostního vršku, říms a zábradlí. Součástí oprav je ubourání části NK a následná dobetonávka s vytvořením požadovaných sklonových poměrů pro vhodné odvodnění NK v příčném směru. Dále budou po délce mostního objektu doplněny mostní odvodňovače pro odvedení povrchových srážek mimo objekt. Další nezbytnou částí oprav je sanace a ošetření degradovaných betonových povrchů s obnaženou výztuží na nosné konstrukci a spodní stavbě.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.06.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.