Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Obnova vodovod Dělnická (Tvardkova Smetanova, ČSA), z LT DN 80 131 m a z PE 5/4" 33 m


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem investičního záměru provozovatele vodovodní sítě města Ústí nad Orlicí, je obnova stávajícího vodovodního řadu z litiny o světlosti DN 65, který byl vystavěn na počátku dvacátého století. Stávající vodovodní potrubí z litiny již překonalo svou běžnou životnost. Jelikož se jedná o obnovu potrubí v blízkosti centra města Ústí nad Orlicí, projektant navrhl vyměnit potrubí na úseku označeném v projektové dokumentaci jako D-1, nově z materiálu - tvárné litiny LT DN80 PN 16 D98 stavební délky 6 metrů, vyráběné systémem odstředivého lití s PUR (POLYURETAN) s vnitřní vystýlkou a vnějším ochranným pláštěm z PUR o celkové délce obnovy 131 metrů. Stavba nového řadu D-1 zahrnuje i přepojení pěti vodovodních přípojek v délce všech přepojů cca 29 metrů. Obnova druhého úseku s označením D-2 bude vybudována nově z materiálu PE 100 SDR 11 Ø 40/3,7mm DN 32 PN 16 v délce cca 33 metrů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 31.01.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.