Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Oblastní nemocnice Náchod – II. etapa modernizace a dostavby – projektové dokumentace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vypracování souboru projektových dokumentací včetně stavebně architektonické studie, kde výsledným stupněm bude PD bouracích prací, PD pro provádění stavby včetně interiérů a vybavení (tj. zejména nábytku a veškerého vybavení, IT, zdravotnické technologie a informačního systému). Předmětem plnění bude i kompletní zajištění inženýrské činnosti, součinnost při zadávacím řízení veřejné zakázky na realizaci předmětných stavebních prací a dodávek a výkon autorského dozoru pro realizaci stavební akce „Oblastní nemocnice Náchod – II. etapa modernizace a dostavby“.
Předmětem projektových dokumentací je výstavba nového pavilónu E, demolice stávajícího pavilónu E včetně navazujícího komunikačního koridoru pavilónu D a adaptace pavilónu D včetně přestěhování stávajícího zdravotnického zařízení (magnet, radiologie a onkologie) do objektu K. Specifikace investičního záměru je dále uvedena v příloze zadávací dokumentace – Předpokládaný základní koncept zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.