Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZŠ MÁJ I - REKONSTRUKCE A ROZŠÍŘENÍ STÁVAJÍCÍHO HŘIŠTĚ VČETNĚ NOVÉHO OSVĚTLENÍ - PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro vydání územního rozhodnutí a provádění stavby (výběr zhotovitele) na akci rekonstrukce a rozšíření stávajícího hřiště včetně nového osvětlení a nově vybudované tréninkové betonové zdi v areálu školy ZŠ Máj I (Základní škola Máj I, M. Chlajna 21, České Budějovice). Rekonstrukce hřiště spočívá ve výměně stávajícího povrchu za nový povrch v podobě umělého trávníku III. generace, rozšíření hřiště ze stávajících rozměrů 44 x 22 m na rozměry 47 x 25 m, vybudování nového osvětlení, oprava stávajícího oplocení a rovněž vybudování nové tréninkové betonové zdi o rozměrech 16,1 x 3,45 m. Součástí projektové dokumentace musí být rovněž soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (detailní položky) a oceněný soupis prací, součástí plnění je zajištění inženýrské činnosti pro vydání územního rozhodnutí a výkon autorského dozoru při realizaci stavby. Součástí bude i zajištění vstupních podkladů, zejména geodetického zaměření a vyhotovení dokumentace pro provádění stavby.

Druh zadávacího řízení:
Dynamický nákupní systém
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 25.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 26.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.