Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Objekty Z3, víceúčelový objekt, oprava + rekonstrukce garáží dopravy


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace akce Objekty Z3, víceúčelový objekt, oprava + rekonstrukce garáží dopravy, která se skládá ze 3 akcí.
1) Akce "Objekty Z3, víceúčelový objekt povodňového dvora Z3 - hala, sklad, nástrojárna" prezentuje výstavbu nového objektu víceúčelové haly v prostoru povodňového dvora závodu v Jablonci nad Nisou.
Víceúčelový objekt obsahuje halu s autodílnou se dvěma stáními pro nákladní vozidla; dále je navržen sklad pro mechanizaci a příslušenství (pluhy, frézy, štěpkovače apod.), dílna pro provádění drobných zámečnických a nástrojářských prací v rámci běžné údržby, dále sklad materiálu a náhradních dílů, sociální zařízení pro max. 6 pracovníků, kuchyňka a úklidová komora. Tvar objektu je navržen jako přízemní, dvoulodní s rozdílnou výškou jednotlivých částí; tím je dán i tvar sedlového zastřešení z dřevěných vazníků na tradičních svislých zděných konstrukcích zpevněných a prostorově ztužených železobetonovými věnci.
2) Akce "Objekty závodu Jablonec nad Nisou, oprava garáží dopravy" řeší celkovou opravu stávajících objektů spočívající v opravě hydroizolací, v podřezávce zdiva s dodatečným vložením izolace, v opravě povrchu betonového soklu, opravě dilatace a vnitřních omítek, v obnově výmaleb interiéru, v obnově antikorozních nátěrů vstupních a vnitřních ocelových dveří, ve výměně části střešní krytiny z vlnitého plechu a opravě elektroinstalace.
3) Akce "Objekty závodu Jablonec nad Nisou, rekonstrukce garáží dopravy" řeší zateplení obvodového pláště a střešního pláště, výměnu stávajících dřevěných oken za nová plastová, výměnu stávajících 4 ks garážových vrat za sekční, nové provedení klempířských prvků střešního pláště, instalaci nových hromosvodů, izolaci vnitřních rozvodů ústředního vytápění, instalaci zimního vyhřívání odvodňovacího žlabu a instalaci nové uzamykatelné rolovací mříže.
Bližší specifikace viz projektová dokumentace a smlouva o dílo.

Prohlídka místa budoucího plnění se koná dne 19. 02. 2021 od 10:00 hodin. Sraz účastníků je na parkovišti před budovou ředitelství závodu Jablonec nad Nisou, adresa: Želivského 5, 466 05 Jablonec nad Nisou.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.