Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

II/237 N. Strašecí - Mšec, rekonstrukce – IIb. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je demolice stávajícího mostu ev.č. 237-009 a nahrazení novou konstrukcí zlepšených parametrů a užitných vlastností. Dojde ke zvýšení zatížitelnosti a zlepšení směrového a šířkového řešení komunikace. Nově bude součástí mostu i jednostranný chodník, který bude výhledově sloužit pro smíšený provoz pěších a cyklistů, s tím že bude mít návaznost na novou smíšenou stezku ve směru Mšec (není součástí projektu). V rámci rekonstrukce mostu bude provedena také rekonstrukce silnice II/237 v okolí mostu. Rozsah úpravy je dán staničením km 19,110 – km 19,211 v dl. 101 m (vč. mostu).
Mimo most dochází k zesílení konstrukce vozovky a ke zvýšení nivelety o 50 mm, tomu je přizpůsobena i niveleta na mostě. Délka řešeného úseku je 101 m (vč. mostu).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.