Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Niklování kovových součástí ceremoniálních zbraní 52/57


Kategorie

Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Niklování kovových součástí ceremoniálních zbraní 52/57. Předmětem zakázky je příprava materiálu na niklování a niklování 40 souprav kovových součástí a součástek 7,62 mm samonabíjecí pušky vz. 52/57 pro ceremoniální účely (pro Hradní stráž a Posádkovou správu). POZOR – takto upravená puška není shodná s původní puškou vz. 52/57! Požadavky na provedení prací: 1) Odstranění poškozené a staré povrchové úpravy (niklování, nátěry, rez) na jednotlivých kovových součástech a součástkách vybroušením do hladka bez narušení profilování, funkčních rozměrů a kresby jednotlivých součástek. 2) Provedení niklování na všechny součásti a součástky takovou technologií, která zaručí dlouhodobou trvanlivost vůči nárazům, otěru a povětrnostním vlivům. Složení spr.: pouzdro závěru s hlavní (systém pušky), bodák s hlavicí, nadpažbí, kryt závěru, spoušťový mechanizmus s lučíkem, pérové objímky a krytky. Provedení niklování bude podrobeno orgánem řízení jakosti zadavatele zkouškách na náraz a otěr: - niklování součástí se nesmí narušit (odloupnout) při pádu součástky z výše 120 cm na hladkou dlažbu nebo beton – niklování se nesmí porušit při opakovaném tření tvrdým plátěným popruhem na šířce 3 mm silou 20 N po dobu 1 minuty. VZ musí být splněna jednorázově v kompletním seznamu požadovaných položek. Požadujeme jednorázové plnění na místo určení. Fakturace po splnění dodávky se splatností 30 dnů. Poskytovatel vyzvedne příslušný materiál na adrese: VZ 5512 Jaroměř, Novoměstská 227, 55102 Jaroměř – Josefov, v pracovních dnech, 7.00-14.00, v pátek do 12.00 hod. (vhodné telefonické avizo, Ing. Miroslav Vaněček, tel. 973246149). Po provedení niklování opět předá na této adrese. Dopravné bude v ceně prací. Další informace viz. příloha Obecné informace pro dodavatele. !!! NÁVRH SMLOUVY NEBO OBJEDNÁVKY ZAŠLE UCHAZEČ ZADAVATELI JIŽ PODEPSANÝ OSOBOU OPRÁVNĚNOU JEDNAT JMÉNEM ČI ZA UCHAZEČE (na základě plné moci) SPOLU SE SVOJI NABÍDKOU!!!!!!! Veškerá komunikace (dotazy) mezi zadavatelem a dodavatelem probíhá výhradně na portálu elektronického tržiště NEN.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.