Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Kanalizace Frýdlant, Rekonstrukce odlehčovací komory OK2A


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Liberecký kraj

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je provedení rekonstrukce odlehčovací komory OK2A, části stoky A a zkapacitnění odlehčovací stoky výstavbou otevřeného koryta napojeného na stávající výtokový objekt do Smědé ve Frýdlantu v místě stávající odlehčovací komory „OK2A“ v blízkosti ul. Jiráskova. Podrobně je předmět zakázky specifikován v PD, která tvoří přílohu č. 4 zadávacích podmínek.

K elektronickému podání nabídek na veřejnou zakázku bude sloužit Národní elektronický nástroj NEN, kde je zakázka vedena pod systémovým číslem N006/21/V00003466.
Přímý odkaz:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-21-V00003466

Veškeré informace povinně uveřejňované v průběhu zadávacího řízení budou uveřejňovány zde, na tomto profilu zadavatele Frýdlantská vodohospodářská společnost, a.s.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 12.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.