Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

I/27 Červené Poříčí, most ev. č. 27-085


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Popis Jedná se o komplexní rekonstrukci mostu ev.č. 27-085 na komunikaci I/27, který se nachází v extravilánu cca 200 m za obcí Červené Poříčí ve směru na Švihov. Most převádí komunikaci I/27 přes trvalý vodní tok – Lhovický potok. Rekonstrukce bude provedena za plné uzavírky, kdy doprava z I/27 bude vedena po obousměrné provizorní komunikaci. Nový mostní objekt bude proveden na místě původního, nosná konstrukce bude plošně založena a bude tvořena monolitickým dvoupolovým uzavřeným železobetonovým rámem se světlostí jednoho otvoru 4,5 m. Zdůvodnění Důvodem rekonstrukce mostu, resp. demolice původního a výstavby nového, je stavebně-technický stav mostního objektu (stavební stav spodní stavby a nosné konstrukce – V špatný)

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 09.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.