Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

FN Ostrava – Lůžkový blok, energetický úsporná opatření – vypracování projektové dokumentace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
1.část VZ: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro akci pod názvem „FN Ostrava – Lůžkový blok, energeticky úsporná opatření – vypracování PD technologického řešení budovy“ v rozsahu zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby v rozsahu DSP a DPS včetně zajištění autorského dozoru na základě Energeticky úsporných opatření na Lůžkovém bloku FN Ostrava ve výzvě č. 135 opatření 5.3.b). 2. část VZ: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro akci pod názvem „FN Ostrava – Lůžkový blok , energeticky úsporná opatření – vypracování PD fotovoltaické elektrárny (FVE)“ o výkonu 620 kWp v rozsahu zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby v rozsahu DSP a DPS včetně zajištění autorského dozoru na základě Energeticky úsporných opatření na Lůžkovém bloku FN Ostrava ve výzvě č. 135 opatření 5.3.b).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.01.2021 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.