Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Technologická aktualizace a koncepční novelizace záznamového prostředí ŽDC


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem díla je vyhotovení Projektové dokumentace a zhotovení stavby „Technologická aktualizace a koncepční novelizace záznamového prostředí ŽDC“ jejímž cílem je provedení technologické aktualizace a koncepční novelizace záznamových technologií ŽDC za účelem plnění požadavků organizačních celků SŽ (životní prostředí, OOÚ, CTD) a za účelem vytvoření technologických předpokladů pro transformaci záznamových technologií SŽ podle koncepčního záměru „Jednotné záznamové prostředí ŽDC".

Rozsah díla „Technologická aktualizace a koncepční novelizace záznamového prostředí ŽDC“ je:
- Zhotovení Projektové dokumentace a dokumentace pro provádění stavby, včetně zajištění výkonu autorského dozoru, kterým zhotovitel zajistí soulad provádění stavby s ověřenou a projednanou projektovou dokumentací ve smyslu zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů a manuálu údržby.
- Zhotovení Díla dle schválené Projektové dokumentace.
- Zhotovení dokumentace skutečného provedení stavby.
- Zhotovení podrobné Závěrečné zprávy odpadového hospodářství o evidenci druhů a množství odpadů, o jejich uskladnění, využití nebo zneškodnění vč. oprávnění osob, jímž byly odpady předány.

Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech
zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.01.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.