Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

I/23 Brno, ul. Bítešská - hydrogeologický průzkum - podklady pro PD opravy úseku silnice v km 143,150 - 144,300


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
V rámci zakázky "Provedení diagnostiky georadarem na silnici I/23 Brno - ul. Bítešská" zhotovitelem Centrum dopravního výzkumu byla zjištěna přítomnost vody v odvodňovacím příkopu silnice, i když měření probíhalo v suchém období. Pravděpodobnou příčinou znovu se objevujících poruch (podélných trhlin) na povrchu vozovky a nerovností bylo nejspíše použití podkladní vrstvy KAPS, příp. její nedostatečné odvodnění mající za následek nestejnoměrné objemové změny zdvihání a poklesy vozovky), v kombinaci s vysokým dopravním zatížením. U vrstvy KAPS byly v záznamech měření georadarem zjištěny v místech největších nerovností porušení, dále byla při měření zjištěna nedostatečná funkčnost odvodnění. Proto v rámci připravované PD a GTP je potřeba pasportizace komunikace v úseku silnice 143,150 - 144,300 v obou jízdních pásech.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 18.12.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.