Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Bezbariérové propojení obce Cebiv pro pěší


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce zaměřené na vybudování bezbariérového propojení obce Cebiv. Chodník směřuje od středu obce-návsi severně ke křižovatce silnic III. třídy, kde je místo pro přecházení z důvodu autobusových zastávek umístěných po obou stranách silnice a pokračuje dále k železniční trati ve směru na Konstantinovy Lázně. Přístřešek čekárny u autobusové zastávky umístěný severně na silnici III/2021 je v současnosti nový a v rámci stavby dojde pouze k jejímu přesunutí o několik metrů dám od středu křižovatky. V jejím stávajícím místě bude vybudováno právě místo pro přecházení. Přístřešek čekárny u autobusové zastávky na jižní straně silnice III/2021 bude pořízen zcela nový. Po přechodu na severní stranu silnice bude dál chodník pokračovat podél silnice III-20156 a za prvním rodinným domem je další místo pro přecházení na jižní stranu silnice (zde je také úzká ulička směřující k železniční zastávce). Po jižní straně pokračuje chodník až k železničnímu přejezdu, kde končí. Dojde k propojení a bezpečnému pohybu chodců z rodinných a bytových domů k autobusové a železniční zastávce a v opačném směru k obecnímu úřadu a středu obce. Technický popis jednotlivých stavebních objektů je obsažen v technických zprávách příslušných stavebních objektů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.