Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Chodník v ulici Stará


Kategorie

Stavebnictví a související činnostiTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Liberecký kraj

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba nového pravostranného chodníku podél místní komunikace funkční třídy C - ul. Stará, v úseku mezi křižovatkami se silnicí III/2716 (ul. Liberecká) a se silnicí III/2719 (ul. Oldřichovská). Délka trasy činí 536,0 m, šířky od 1,50 m do 3,48 m. Bude provedena stavební úprava spočívající v prodloužení 1 ks středního dělících ostrůvku nově zřizovaného místa pro přecházení délky 10,70 m šířky od 1,20 m do 2,70 m. Ostrůvek je umístěn ve středu vozovky, mezi protilehlými jízdními pruhy. Bude zřízeno 6 míst pro přecházení, z toho 2 místa jsou stavební úpravou stávajícího a 4 místa pro přecházení jsou nová. Bude provedena stavební úprava odvodnění – směrový posun odvodňovacího příkopu za chodníkové těleso a bude provedena realizace nových uličních vpustí v počtu 5 ks UV1 až UV5, osazených podél nové obruby chodníku. Součástí plnění veřejné zakázky bude také stavební úprava stávajícího veřejného osvětlení, tj. demontáž stávajícího osvětlení v počtu 3 ks osvětlovacích bodů a montáž nových 11 ks osvětlovacích bodů + nové kabelové rozvody v délce 610 m. Účelem plnění veřejné zakázky je zvýšení bezpečnosti dopravy chodců v dané lokalitě. Podrobně je předmět plnění veřejné zakázky vymezen v přílohách č. 4 a 5 zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 05.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.