Veřená zakázka

Zvýšení kvality vzdělávání ZŠ U Soudu – projektová dokumentace

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti
Popis:

Předmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti v rámci projektu spolufinancovaného Evropskou unií – Integrovaným regionálním operačním programem - Integrovanou teritoriální investicí aglomerace Liberec – Jablonec nad Nisou (dále jen „ITI“) „Zvýšení kvality vzdělávání ZŠ U Soudu“ a operačním programem životní prostředí (dále jen OPŽP) „Energetické úspory ZŠ U Soudu“.

V rámci projektu „Zvýšení kvality vzdělávání ZŠ U Soudu“ (ITI) bude zkvalitněna odborná výuka díky vzniku nových odborných učeben, dojde k zajištění bezbariérovosti objektu, budou vybudována nová sociální zázemí, výtah. Dále je potřeba zpracovat dokumentaci pro kompletní rekonstrukci rozvodů a ZTI v celé budově školy a návrh topného systému, kdy je budova napojena na centrální vytápění. Součástí bude i kompletní výmalba a vyčištění povrchů v celém objektu. Další částí projektové dokumentace budou venkovní úpravy zahrnující nakládání s vodami.

V rámci projektu „Energetické úspory ZŠ U Soudu“ (OPŽP) bude zpracována dokumentace pro modernizaci kuchyně včetně vzduchotechniky, osvětlení, ZTI, zateplení budovy, výměna oken včetně venkovních žaluzií.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    22.10.2021