Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZŠ Boženy Němcové - oprava střech pavilonu na p. č. 1136


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je oprava střech pavilonu tělocvičen Základní školy Boženy Němcové. Součástí zakázky je rovněž demontáž a zpětná montáž fotovoltaických panelů umístěných na střeše pavilonu. Stavba bude probíhat v koordinaci se stavbou Snížení energetické náročnosti a zlepšení kvality vnitřního prostředí ZŠ Boženy Němcové. Stavby Snížení energetické náročnosti a zlepšení kvality vnitřního prostředí ZŠ Boženy Němcové v pavilonu tělocvičen řeší výměnu oken a dveří v obvodovém plášti, zateplení obvodového pláště, zateplení stropu/podhledu v půdním prostoru a je financovaná Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí. Předmět zakázky je specifikován výzvou k podání nabídek, zejména pak podklady k opravě střech pavilonu tělocvičen a smlouvou o dílo, které jsou přílohami výzvy.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.