Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Autobusové nástupiště Křemení


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba komunikací
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem zakázky je zřízení zvýšeného nástupiště zastávky BUS ve směru Vlašim a přechodu pro chodce. Nástupiště má šíři 2,08 a délku 17,0 m. Z této délky je 11,0 m nástupní hrana, 1,5 m tvoří rampa
k bezbariérové úpravě přechodu pro chodce šíře 3,0 m. Podélný spád nástupiště musí sledovat průběh nivelety vozovky silnice II/112, příčný spád je 2%. Celková plocha nástupiště je 37 m2. Kryt nástupiště je navržen z betonové dlažby odlišných barev.
Přechod bude bezbariérově upraven, nástupiště bude vybaveno prvky pro nevidomé a slabozraké. Přechod je navržen v místě, kde na protilehlé straně je stožár VO.
Předpokládaný termín plnění veřejné zakázky je od 1. 7. 2020 do 31. 12. 2020. Práce budou pravděpodobně prováděny v souběhu s rekonstrukcí silnice II/112, kterou realizuje Stř. kraj od srpna do září 2020.
Pro bližší informace a zaslání zadávací dokumentace kontaktujte pana Ing. Miroslava Kratochvíla: kratochvil@chopos.cz.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.