Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZŠ Boženy Němcové - oprava elektroinstalací v pavilonech na p. č. 1136 a 1137


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní Opravy, revize a servis

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je oprava silnoproudé elektroinstalace v pavilonu tělocvičen na p. č. 1136 a v pavilonu odborných učeben na p. č. 1137 Základní školy Boženy Němcové. V rámci této zakázky nebude realizována dodávka nových svítidel do tělocvičen v 1. NP, proto položkový rozpočet stavby tyto položky neobsahuje. Stavba bude probíhat v koordinaci se stavbou Snížení energetické náročnosti a zlepšení kvality vnitřního prostředí ZŠ Boženy Němcové. Stavby Snížení energetické náročnosti a zlepšení kvality vnitřního prostředí ZŠ Boženy Němcové v pavilonu tělocvičen řeší výměnu oken a dveří v obvodovém plášti, zateplení obvodového pláště, zateplení stropu/podhledu v půdním prostoru a je financovaná Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí. Předmět zakázky je specifikován výzvou k podání nabídky, zejména pak projektovou dokumentací a smlouvou o dílo, které jsou přílohami výzvy.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.