Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PS 0226 - Výměna el. rozvodů a svítidel haly hangáru, výměna svítidel haly STS


Kategorie

Opravy, revize a servisStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o provedení výměny stávajícího osvětlení v hale budovy č. 012 – hangár (oprava bude provedena demontáží a likvidací 82ks stávajících starých svítidel vč. nevyhovujících přívodních kabelů, montáží 86ks nových průmyslových stropních zářivkových prachotěsných svítidel IP65 2x36W(výměna 82ks stávajících svítidel a doplnění 4ks nových průmyslových stropních zářivkových prachotěsných svítidel IP65 2x36W) vč. nových přívodních kabelů, montáž rozvodnice nástěnné (3řady, 14 modulárních jednotek) vč. výzbroje a připojení ze stávající rozvodny, dle platných ČSN pro zajištění provozuschopnosti osvětlení v hale hangáru 12 dle požadavku uživatele. Dále provedení výměny části stávajícího osvětlení v hale budovy č. 073 – STS (oprava bude provedena demontáží a likvidací 18ks stávajících starých svítidel a montáží 18ks nových průmyslových stropních zářivkových prachotěsných svítidel IP65 2x36W, a doplněním osvětlení montáží 18ks LED reflektoru 50W, dle platných ČSN), pro zajištění provozuschopnosti osvětlení v hale STS dle požadavku uživatele.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.