Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZŠ a MŠ Předslav - přístavba multifunkčního objektu


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Plzeňský kraj

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je přístavba multifunkčního objektu pro obec Předslav při stávající základní a mateřské škole v Předslavi. (Pozn. Pro přístavbu nebude nutno odstranit stávající stodolu na severu - je již odstraněna a oplocení areálu). Budou provedeny mírné úpravy stávajícího objektu školy v místě přístavby. Jedná se o trvalou stavbu, účel užívání bude jako obecní úřad, knihovna a pošta. Využití základní a mateřské školy bude beze změn. Do projektu je zakreslena úprava komunikace na severovýchodním rohu zájmových pozemků, která není předmětem plnění této veřejné zakázky.
Předmět veřejné zakázky specifikuje Smlouva o dílo (příloha č.1 Zadávací dokumentace) a projektová dokumentace vč. soupisu prací s výkazem výměr zpracovaná společností Adestik s.r.o., Vrhaveč 99, 339 01 Klatovy, IČ 25247069 (příloha č.2 Zadávací dokumentace).

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.08.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 20.08.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.