Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zpracování Programu regenerace Městské památkové zóny Frýdek a Programu regenerace Městské památkové zóny Místek, aktualizace na roky 2022–2026


Kategorie

Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zpracování Programu regenerace Městské památkové zóny Frýdek a Programu regenerace Městské památkové zóny Místek, aktualizace na roky 2022–2026.

Program regenerace Městské památkové zóny Frýdek a Městské památkové zóny Místek je strategií regeneračních záměrů na území Městské památkové zóny Frýdek a Městské památkové zóny Místek (dále jen MPZ) v časovém horizontu 2022–2026. Město Frýdek-Místek se již dlouhodobě přihlašuje k aktivní účasti na Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón. Podmínkou pro čerpání dotací Ministerstva kultury na opravy objektů v MPZ je zpracovaný a schválený Program regenerace dle Usnesení vlády ČR č. 209 ze dne 25. března 1992 a Zásad Ministerstva kultury ČR pro užití a alokaci státní finanční podpory v Programu regenerace městských památkových rezervací a památkových zón. Motivací, podobně jako v předchozích obdobích, je možnost zlepšení stavu objektů, obnova historického prostředí a jeho podpora, do budoucna případně i účast v soutěži o Cenu za nejlepší přípravu a realizaci programu regenerace. Program regenerace napomůže k dalšímu rozvoji Frýdku-Místku, ke zvýšení atraktivity města obnovou kulturních hodnot obou historických jader, které byly prohlášeny v roce 1992 památkovými zónami, umožní uchování kulturní dědictví a širší prezentaci města v rámci cestovního ruchu. Bližší podmínky plnění jsou uvedeny v přílohách výzvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.10.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.