Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zpracování plánů péče pro vybraná ZCHÚ


Kategorie

Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je zpracování plánů péče pro 12 zvláště chráněných území, rozdělených do 6 částí. Každý plán péče tvoří samostatnou část díla. Plán péče je odborný a koncepční dokument ochrany přírody podle § 38 zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny. Veřejná zakázka je rozdělena na 6 částí: 1. část – Mokřad u Rondelu, Heřmanický rybník, Václavovice-pískovna 2. část – Osoblažský výběžek 3. část – Hukvaldy, Paskov, Niva Olše –Věřňovice 4. část – Šilheřovice a Karviná – rybníky 5. část – Jakartovice a Jilešovice – Děhylov 6. část – Radim Dodavatel (dále též „účastník výběrového řízení“ či „účastník“) může podat nabídku pro 1, více nebo všechny části veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.