Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka materiálu a tvorba výstupů pro optimalizaci biochipu určeného pro kontrolu nutričních komponent s užitím formulačních a reformulačních technologií.


Kategorie

Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
V rámci řešení projektu vývoje Smart potravin s biočipovou kontrolou je zavedení výroby inovativní, nutričně vyvážené výživy s použitím formulačních technologií. Konkrétně se jedná o zpracování metodického a technologického postupu při uplatňování formulace a reformulace kozího mléka společně s optimalizací základních výživových komponent. Dodávka potřebného materiálu se týká především produktů používaných v mikrofluidních systémech (např. kotvící systémy, masky, aj.) a dále komponenty pro fluorescenční skener. Bližší specifikace je uvedena v příloze 2 b). Dodávka služeb je zaměřená především na analýzy, vývoj separačních a analytických metod, validace, bioinformatická vyhodnocování, aj. - bližší specifikace je uvedena v příloze 2 a).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 29.12.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.