Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rámcová smlouva pro projekty dopravního modelování


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem poptávkového řízení je uzavření rámcové smlouvy na vypracování jednotlivých dílčích plnění z oblasti tvorby dopravních modelů, kapacitních posouzení, ověřování dopravního skeletu nebo tvorby dynamických mikrosimulací, tedy dokumentací souvisejících s pozemní dopravou, které mají sloužit zejména nikoliv však výlučně pro optimalizování stávající infrastruktury, návrh nové infrastruktury, hodnocení dopadu realizace stavebních akcí do oblasti pozemní dopravy, optimalizační opatření, jako podklady a modely pro hodnocení vlivu nových (upravovaných) záměrů resp. jejich dopadu na pozemní dopravu a následně na životní prostředí (EIA), a to za pomoci matematického modelování dopravy či dynamické mikrosimulace a s využitím potřebného programového vybavení. Jedná se o pozemní komunikace Letiště Praha nacházející se jak v neveřejné části (Airside části - Vyhrazený bezpečnostní prostor - Security Restricted Area), tak v landsidové části (veřejná část).

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.09.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.