Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zařízení na sušení vzorků pro nanočásticovou síť


Kategorie

Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 4 zařízení na sušení a úpravu vzorku BC (Black Carbon) zajišťující vzorkování. Dodávaná zařízení musí být kompatibilní se systémem odběru vzorku pro měření ethalometry Maggie Scientific Aethalometer - Model EA33 a se softwarem (déle „SW“) v měřicí síti ČHMÚ. Zadavatel požaduje také dodání staničního počítače s operačním systémem a SW kompatibilním pro sběr dat UFP (Tropos) a jejich předávání do databáze ISKO a dodání zařízení na online termické odstraňování butanolu z odpadních par s kapacitou zhruba 0,2 m3/h. Zadavatel požaduje instalaci a uvedení do provozu dodávaných zařízení v rámci poboček ČHMÚ v rámci celé ČR, seznámení pracovníků ČHMÚ s obsluhou systému dle místa instalace, předání veškerých technických dokumentací, uživatelských příruček v českém jazyce, je-li originál dokumentace pouze v anglickém jazyce i jeho překlad do českého jazyka. Zadavatel požaduje záruční dobu minimálně 24 měsíců a reakce na oznámenou závadu do dvou (2) pracovních dnů a zajištění provedení záručních a ostatních oprav v záruční době do pěti (5) pracovních dní v místě instalace zařízení. Bližší specifikace předmětu plnění jakožto místa dodání je uvedeno v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Kód klasifikace CPV - Předmět dodávky: 90731800-8 Monitorování vzduchem přenášených částic.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 20.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.