Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

I/11 Doudleby nad Orlicí - obchvat, záchranný archeologický výzkum

Číslo ve věstníku:
Z2020-039012
Kategorie

OstatníVýzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Záchranný archeologický výzkum na trase budoucího obchvatu města Doudleby nad Orlicí (silnice I/11), který zahrnuje terénní část záchranného archeologického výzkumu zahrnující začištění terénu, identifikaci jednotlivých archeologických vrstev a objektů, jejich dokumentaci a rozebrání, zpracování záchranného archeologického výzkumu zahrnující laboratorní ošetření movitých archeologických nálezů, zpracování a vyhodnocení nemovitých a movitých archeologických nálezů v nálezové zprávě, zpracování a předání nálezové zprávy v českém jazyce o provedení záchranného archeologického výzkumu. Nálezová zpráva bude splňovat náležitosti stanovené příslušným předpisem Archeologického ústavu AV ČR, Praha, v. v. i., odevzdání movitých archeologických nálezů subjektu určenému v souladu se zákonem o památkové péči.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 02.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 02.12.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.