Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Základní škola Vrbice - škola pro život – 2. řízení


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce na stávajícím objektu školy v obci Vrbice. Stavební práce spočívají ve vybudování učeben (včetně zázemí), jejichž vybavení bude zaměřeno na environmentální a jazykovou výchovu. Dalším cílem projektu je řešení bezbariérovosti v souladu s vyhláškou č. 398/2009 Sb., což bude naplněno stavbou výtahu spojujícím všechna 3 podlaží, osazením schodišťových plošin a vybudováním bezbariérových toalet v každém patře s učebnami. Podrobný popis předmětu plnění je obsažen v projektové dokumentaci, zpracované Ing. Liborem Schwarzem, IČ: 105 63 229, se sídlem Hustopeče, Dlouhá 2, osoba odpovědná za stavební část Ing. Libor Schwarz, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace jako její Příloha č. 1.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.12.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.