Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úprava křižovatky ulic Pančava a Boněcko I.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem výběrového řízení je výběr zhotovitele pro realizaci veřejné zakázky na stavební práce „Úprava křižovatky ulic Pančava a Boněcko I.“. Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce, které spočívají v rozšíření stávajících zpevněných ploch místních komunikací a vybudování nové plochy pro kontejnery na tříděný odpad. Při odbočení z ulice Pančava bude vytvořen pravý vyřazovací pruh a rozšířen zúžený uliční profil mezi domy č.p. 153 a č.p. 83. V prostoru ulice Boněcko I. bude upraven zakružovací oblouk do ulice Želechovická. V prostoru ulice Boněcko I. bude vybudován zvýšený středový ostrůvek, definující jízdní pruhy. Dále bude umístěn příčný práh jako zpomalující prvek a současně také prvek upozorňující na změnu dopravního prostoru.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.