Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ZAJIŠŤOVÁNÍ VÝBĚROVÉHO ŠETŘENÍ ZEMĚDĚLSKÉ ÚČETNÍ DATOVÉ SÍTĚ ČR (FADN ČR)


Kategorie

Účetnictví a audit

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení každoročního sledování výrobně-ekonomických informací v souboru zemědělských podnikatelů podle jednotné metodiky zemědělské účetní datové sítě (dále jen "FADN"), na základě závazné legislativy EU, pravidelné každoroční šetření a předávání těchto podnikových informací zadavateli, v předepsané formě a požadovaných termínech, včetně zabezpečení kontrol a oprav předávaných údajů podle požadavků zadavatele.
Celkový rozsah šetření na budoucí období 2021-2024 (kdy bude probíhat šetření k datům za roky 2020-2023) je každoročně 1400 zemědělských podnikatelů z toho 600 právnických osob a 800 fyzických osob. Tento počet je stanoven jako maximální, který zadavatel není po dobu plnění veřejné zakázky povinen vyčerpat.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 13.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.