Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění služeb certifikační autority


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí komplexního zajištění služeb certifikační autority v období 2021 - 2025, a to: a) Vydání prvotních a následných zaměstnaneckých kvalifikovaných certifikátů pro elektronický podpis. b) Vydání páru prvotních a následných certifikátů – zaměstnaneckého kvalifikovaného certifikátu pro elektronický podpis a zaměstnaneckého komerčního certifikátu. c) Vydání nových a obnovovaných zaměstnaneckých komerčních certifikátů. d) Vydání nových a obnovovaných komerčních SSL/TLS certifikátů pro server pro důvěryhodné ověření domény zadavatele. e) Vydání nových a obnovovaných systémových certifikátů pro vytváření elektronických značek, nebo kvalifikovaných certifikátů pro elektronickou pečeť. f) Dodávka kvalifikovaných prostředků pro vytváření elektronických podpisů včetně obslužné aplikace v českém jazyce. g) Provoz registrační autority obsazené 2 operátory v sídle zadavatele, včetně potřebného hardwarového a softwarového vybavení a vyškolení eventuálních nových operátorů registrační autority. h) Výjezd mobilní autority účastníka na požádání zadavatele. i) Dodávka aplikace pro správu certifikátů splňující podmínky vyhlášky č. 259/2012 Sb., o podrobnostech výkonu spisové služby. j) Dodávka licencí aplikace umožňující hromadné podepisování elektronických dokumentů a vkládání časových razítek. k) Vydávání archivních časových razítek. l) Zajištění poskytování kvalifikované služby ověřování platnosti kvalifikovaných elektronických podpisů a pečetí . m) Zajištění poskytování služby vytváření kvalifikovaných elektronických pečetí na dálku .

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.02.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.