Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka a zavedení síťové behaviorální analýzy

Číslo ve věstníku:
Z2020-030985
Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je dodávka, instalace a implementace síťové behaviorální analýzy včetně podpory sběru a vyhodnocování síťového provozu, zajištění diagnostiky výkonnostních problémů sítě a aplikací a detekce anomálií a pokročilých kybernetických hrozeb. Předmětem plnění je rovněž zajištění standardní záruční technické (servisní) podpory výrobce zařízení, software a dodavatele po dobu 2 let s rozšířením na celkovou dobu 5 let. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci. Náklady za zajištění technické (servisní) podpory po ukončení záruky po dobu následujících 3 let budou hrazeny z vlastních zdrojů zadavatele, nikoliv z poskytnutých prostředků Integrovaného regionálního operačního programu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 06.10.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.