Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění servisních služeb a oprav vysokozdvižného vozíku Linde L14


Kategorie

Auto-moto, dopravaOpravy, revize a servisSpráva a údržba, úklidStavebnictví a související činnosti
Auto-moto, doprava ->  Náhradní díly a spotřební materiál
Auto-moto, doprava ->  Servisní služby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba budov

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele provádět pro zadavatele servisní služby pro vysokozdvižný vozík Linde L14 v. č. W41173F03132 v objektu zadavatele Jízdárna Pohořelec, Praha 6, které zahrnují pravidelnou servisní kontrolu a provozní údržbu v intervalu 12 měsíců a dále provádění pravidelných technických kontrol bezpečnosti provozu zařízení dle požadavku § 2 a § 4 nařízení vlády č. 378/2001 v rozsahu stanoveným příslušným platným předpisem (normou) ČSN EN ISO 3691-1, ČSN 26 8805 a dle návodu k používání ve výrobcem stanoveném rozsahu (paušální činnost). V rámci paušální činnosti dodavatel zajistí rovněž provádění školení zaměstnanců zadavatele, a to řidičů vysokozdvižného vozíku Linde, podle požadavků a potřeb zadavatele. Předmětem této veřejné zakázky je rovněž poskytování dalších servisních služeb pro tento vysokozdvižný vozík Linde L14 (mimopaušální činnost) s cílem udržet jej v dobrém technickém a provozuschopném stavu v souladu s platnou legislativou. Jde především o provádění oprav v rozsahu podle návodu k používání pro příslušné zařízení a zajišťování náhradních dílů. Dodavatel provede předmět plnění za dodržení závazných právních předpisů, platných čs. norem a dalších předpisů a také za dodržení interních předpisů zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 29.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.