Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zajištění prohlídek těl zemřelých na území Jihočeského kraje mimo zdravotnické zařízení

Číslo ve věstníku:
Z2021-006459
Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění zakázky je zajištění prohlídek těl zemřelých na území Jihočeského kraje mimo zdravotnické zařízení v souladu s § 84 odst. 2 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), ve znění pozdějších předpisů (dále „zákon o ZS“) a v rozsahu a souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění spočívá zejména v zajištění prohlídek těl u všech zemřelých na území Jihočeského kraje nepřetržitě, tj. 7 dní v týdnu a 24 hodin denně, v provozování telefonního čísla, které bude dostupné v době pro zajištění prohlídek těl, úzce spolupracovat s dotčenými orgány, společnostmi a organizacemi, vykonávat předmět plnění zakázky v souladu s příslušnými předpisy, dodržovat slušné a uctivé chování atd.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 23.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.