Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Za Černým mostem Y502, č. akce 999639, Praha 9 - II


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je rekonstrukce stávajícího mostu z předpjatých prefabrikátů, který je ohodnocený stavebním stavem VI - velmi špatný, a to podle projektové dokumentace tvořící nedílnou součást Zadávací dokumentace. Rekonstrukcí mostu budou stávající parametry převáděné komunikace zachovány jak z hlediska šířkového uspořádání, tak i z hlediska směrového vedení. Šířka komunikace mezi zvýšenými obrubami zůstává 8,0 m, šířka chodníku na pravé straně se zvýší z původních 2,37 m na 2,60 m při zachování šířky římsy. Směrově most zůstává v přímé linii. Po úpravě výškového vedení komunikace bude niveleta uprostřed rozpětí mostu zvýšena, čímž dojde ke zvýšení podjezdné výšky přemosťované trati. Celkově zůstane napojení na navazující komunikace beze změny. Rekonstrukce mostu spočívá v kompletní výměně příslušenství a nosné konstrukce. Na stávajících plošně založených opěrách budou nově zbudovány úložné prahy. Navazující opěrné zdi směrem do ulice Za Černým mostem budou nahrazeny za nové plošně založené, zdi směrem do ul. Cíglerova budou sanovány. Veřejné osvětlení (VO) na mostě bude obnoveno do původního stavu. Součástí stavby je i provizorní lávka pro pěší a úpravy trakčního vedení pro výstavbu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.01.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.