Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VZ 10-19 Praní a čištění oděvů a prádla


Kategorie

Správa a údržba, úklid
Správa a údržba, úklid ->  Úklid

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je praní a chemické čištění oděvů a prádla zaměstnanců, včetně sběru špinavých oděvů a prádla a distribuci čistých oděvů a prádla na jednotlivá místa plnění dle čl. 4.2. výzvy v souladu s podmínkami, které jsou uvedeny v příloze č. 3 návrhu smlouvy o dílo.
Svoz a rozvoz oděvů a prádla se bude vždy provádět současně. Součástí plnění je rovněž drobná oprava poškozených oděvů a prádla nebo jejich částí. Služba praní musí být poskytována v souladu s požadavky vyhlášky č. 306/2012 Sb. o podmínkách předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění a v souladu s parametry popsanými v Oborové specifikaci OS 80-01 Praní – Odborné ošetření prádla ze zdravotnických zařízení a zařízení sociálních služeb.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 25.11.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.