Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba ZEVO v elektrárenské lokalitě Mělník


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem sektorové veřejné zakázky je závazek účastníka, svým jménem a na svou odpovědnost, pro zadavatele provést dílo, tedy zejména navrhnout a vypracovat projektovou dokumentaci a dle této provést stavební práce, vyrobit, dodat, provést montáž, uvést do provozu a vyzkoušet veškeré stavební objekty, provozní soubory zařízení a technologie nového zdroje pro energetické využití odpadů v elektrárenské lokalitě Mělník (tj. zařízení pro energetické využití odpadů tvořené dvěma linkami a společným zařízením specifikované v příloze 1 návrhu smlouvy v části 4 zadávací dokumentace), a provést další stavební a jiné související práce, a provádět dodávku látek pro čištění spalin. Přesné vymezení předmětu sektorové veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení, včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů nezbytně nutných k provedení předmětu sektorové veřejné zakázky, jsou detailně specifikovány v části 4 zadávací dokumentace (návrh smlouvy).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 19.01.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.