Veřená zakázka

Výstavba výtahu v budově gymnázia

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
CPV kódy:
45000000-7 - Stavební práce
Popis:

Předmětem veřejné zakázky Výstavba výtahu v budově gymnázia je provedení výstavby výtahu, který bude umístěn v zastřešeném atriu budovy gymnázia. Atrium se otvírá do všech podlaží a je ukončeno SDK podhledem v úrovni +13,900 m. Podhled je doplněn světlíky, jimiž je prostor osvětlen skrze prosklenou kupoli, kterou bylo atrium v minulosti dodatečně zastřešeno. Výtah bude umístěn v atriu těsně vedle schodiště. Bude propojovat všechna podlaží, tzn. vstupní 1.np, atrium, 2.np a 3.np. Vstup do výtahu bude situován v místě stávajících parapetů. Z tohoto důvodu dojde k jejich odstranění. V podlaze atria bude vybourán prostup, do kterého bude vsazena šachta výtahu. Bude vyhotoven nový základ vybetonovaný v podlaze stávajících šaten (v prostoru m. č. 127). Výtahová šachta bude opláštěná skleněnými tabulemi.
Podrobný popis a rozsah veřejné zakázky je specifikován:
Projektovou dokumentací zpracovanou společností ARCHI JAM s.r.o., se sídlem Slavíčkova 827/1a, Lesná, 638 00 Brno, IČO: 07567839 (Příloha č. 1 Zadávací dokumentace (dále také jen „ZD“)).
Položkovým rozpočtem (Příloha č. 2 ZD), resp. návrhem Smlouvy o dílo (Příloha č. 3 ZD), jež jsou jako přílohy nedílnou součástí zadávací dokumentace

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    28.03.2023