Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba služebních bytů – opakované zadání


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace stavby „Výstavba služebních bytů“, která obsahuje výstavbu objektů SO01 –Objekt služebních bytů, SO02 – Krytá parkovací stání. Mimoto je součástí plněná veřejné zakázky několik podpůrných stavebních a inženýrských objektů. Objekt služebních bytů SO 01bude sloužit jako trvalé bydlení pro zaměstnance areálu Palata v režimu nájemních služebních bytů. Služebních bytů je navrženo 11. Krytá parkovací stání SO 02 jsou navrhována jako příslušenství k bytům zaměstnanců. Předmětem plnění je dále výstavba areálových rozvodů splaškové a dešťové kanalizace, vodovodu a teplovodu, umístění retenčních nádrží na dešťovou vodu. Připojení el. silnoproudu bude ze stávající rozvodny v objektu Palata I, obdobně bude řešeno propojení slaboproudu (internet, STA), který bude mít i nezávislou anténu na střeše objektu SO 01. Dále bude provedena výstavba komunikací a zpevněných ploch v areálu Palata, sadové úpravy, oplocení předzahrádek a areálové rozvody inženýrských sítí.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 30.01.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 19.02.2020 (13:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.