Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba odbočky Rajhrad

Číslo ve věstníku:
Z2020-035600
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Hlavním cílem stavby je zvýšení kapacity celostátní dráhy č. 720 00 Lanžhot st. hr. - Modřice. Předmětem díla je zhotovení stavby „Výstavba odbočky Rajhrad“ jejímž cílem je zvýšení kapacity dráhy, odstranění kolize časových poloh vlaků dálkových a regionálních, zvýšení spolehlivosti provozování dráhy. Obsahem stavby budou úpravy železničního svršku a spodku včetně osazení dvou jednoduchých kolejových spojek pro rychlost 80 km/h, sanace umělých staveb (silničního nadjezdu a železničního mostu se silničním podjezdem), inženýrských objektů, pozemních komunikací, pozemních stavebních objektů, trakčního vedení a energetických zařízení. Dále bude řešena úprava zabezpečovacího a sdělovacího zařízení, silnoproudé technologie včetně DŘT.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 12.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 09.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.