Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce nástupišť a zřízení bezbariérových přístupů v žst. Roudnice n.L.

Číslo ve věstníku:
Z2020-034658
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je zhotovení stavby „Rekonstrukce nástupišť a zřízení bezbariérových přístupů v žst. Roudnice n.L.", v režimu BIM a tím splnění požadavků na zajištění přístupu pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace podle Nařízení Komise (EU) č. 1300/2014, o technických specifikacích pro interoperabilitu týkajících se přístupnosti železničního systému Unie pro osoby se zdravotním postižením a osoby s omezenou schopností pohybu a orientace (TSI-PRM), vztahující se dle vyhlášky, č. 398/2009 Sb., § 1, odst. 3, na stavbu dráhy zařazené do evropského železničního systému, a vyhl. č. 177/1995 Sb. Předmětem zakázky je také ve vazbě na již vytvořený informační model BIM, prověření relevantnosti metodik a podkladů, které jsou součástí SOD, dále pak nastavení parametrů a vytvoření základů typových dokumentací pro standardizaci použití režimu BIM a zřízení společného datového prostředí a prověření informačních toků v průběhu realizace stavby.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 08.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 12.11.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.