Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba mateřské školy v ulici Bajkalská 1634, 110 00 Praha 10 Vršovice

Číslo ve věstníku:
Z2020-009841
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na realizaci stavby s názvem: Výstavba mateřské školy v ulici Bajkalská 1534, 110 00 Praha 10 Vršovice, k. ú. Vršovice. Výstavba je navržena v areálu stávající mateřské školy. Realizace proběhne ve dvou etapách. V první etapě budou postaveny nové pavilony na nezastavěné části areálu mateřské školy. Ve druhé etapě je plánována demolice stávající školky a výstavba nového pavilonu na uvolněném prostoru. První etapa výstavby bude prováděna za provozu stávajícího objektu, druhá etapa pak během provozu nově vybudovaného pavilonu A a hospodářského pavilonu. Prostor výstavby 1. etapy a 2. etapy bude oddělen dočasným neprůhledným oplocením. V rozsahu příslušejícím jednotlivým etapám bude provedena demolice stávajícího oplocení areálu a kácení stromů a keřů. Demolice stávajícího objektu školky bude provedena ve 2. etapě výstavby.

Druh zadávacího řízení:
Užší řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 02.04.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.